logo

Voucher

spa oferta cennik voucher kontakt

Szukasz wyjątkowego prezentu i chcesz mieć pewność, że okaże się niezapomniany dla obdarowanej osoby? Podarowanie bonu upominkowego to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, ślub, rocznicę czy każde inne święto. Możesz też bez okazji zrobić komuś niespodziankę. Bon upominkowy świetnie sprawdzi się również jako nagroda motywacyjna dla pracowników!

Sprawdź naszą ofertę, zadbaj o umysł i ciało swoich najbliższych!

Zamów Voucher

Wybierz rodzaj vouchera:

dane, które znajdą się na bonie podarunkowym:

odbiór:

dane do wysyłki:

dostępne formy płatności:

dane zamawiającego:

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Regulamin korzystania z voucherów (bonów upominkowych) w Zoe Wellness & Spa Magdalena Mejer:

 1. Voucher upoważnia okaziciela do skorzystania z darmowych zabiegów/masaży oferowanych w Zoe Wellness & Spa Magdalena Mejer zgodnie z rodzajem posiadanego vouchera.
 2. W ofercie dostępne są następujące rodzaje voucherów:
  1. vouchery wartościowe, na kwotę określoną na dokumencie bonu upominkowego.
  2. vouchery zabiegowe, wystawiane na konkretną usługę w zależności od okoliczności, na życzenie klienta.
 3. Voucher nie może zostać zwrócony ani wymieniony na gotówkę.
 4. Istnieje możliwość dopłaty do posiadanego vouchera, jeśli osoba obdarowana chce skorzystać z usług, których wartość przewyższa wartość lub ilość usług vouchera.
 5. Jeżeli zaproszenie obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą być wykonane u Posiadacza, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości będące w ofercie Spa.
 6. Okres ważności vouchera wynosi maksymalnie 3 miesiące od dnia jego sprzedaży.
 7. Niewykorzystanie vouchera, zgodnie z terminem określonym w treści vouchera, jest równoznaczne z utratą ważności vouchera i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Zoe Wellness & Spa Magdalena Mejer z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.
 8. Usługa zostanie wykonana wyłącznie po okazaniu ważnego vouchera.
 9. Posiadacz vouchera zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Rezerwację można dokonać telefonicznie, pocztą elektroniczną lub osobiście w Salonie Spa.
 10. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną, pocztą elektroniczną lub osobiście na 24 godziny przed umówioną wizytą, voucher uznany zostaje za zrealizowany, bez prawa dochodzenia jakichkolwiek roszczeń.
 11. W przypadku utraty (zagubienia, kradzieży itp.) vouchera, Zoe Wellnes & Spa Magdalena Mejer nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje starty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
 12. Vouchery nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Spa w chwili jego realizacji.
 13. Jest możliwość zamówienia vouchera drogą pocztową, przy dokonaniu wcześniej przelewu oraz opłaceniu opłaty przesyłki.
 14. Salon informuje, że dane osobowe Posiadacza vouchera są przetwarzane przez Zoe Wellness & Spa Magdalena Mejer w celu realizacji vouchera, a także w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne i posiadaczowi zaproszenia przysługuje prawo dostępu i poprawienia swoich danych.
 15. Kupujący voucher jak również posiadacz vouchera zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym Regulaminem.

Webmaster: Zbigniew Witkowiak,  A.A.P.S. „SERWER”  © 2020